Whatsapp
eetikett Haziran Sayısı: #Bak Yeşil Yeşil

Zaman herkes için hızlı. Bir iki üç dört beş derken sizlerle bir araya geleli tam altıncı sayı olmuş. Bizler de bu süreçte yine siz değerli okurlarımız için çalışarak yaz mevsiminin ilk sayısıyla karşınızdayız. Haziran sayımızda temamız; "bak yeşil yeşil" oldu.

Çevreye ilişkin günlerin serpildiği Haziran sayımıza çevre teması yakışır dedik. Bu sayımızda da çok değerli gazeteci ve yazarlarının kalemini sizlerle buluşturuyoruz. Füsun Nebil Sarp "Google'da arama yaptığınızda, ne kadar karbon salınıyor?" bilgileriyle bizlere ışık tutarken; Ali Kemal Erdem, "Turizm’de toplu gıda zehirlenmeleri riski kapıda mı?" diye yazdı. Ve ekonomi alanında değerli görüşleriyle adından söz ettiren Çetin Ünsalan "Borçlu ve icralık ülke" yazısında alınması gereken önlemleri bizlere sunuyor.

Ayrıca bu sayımızdan itibaren sizlere Mavi İklim Yeşil Dünya Hareketi Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Furkan ÜCE tarafından kaleme alınan ve adına Tarihçe-i Furkan verdiğimiz yeni bir köşemizi daha ekledik.

Siz değerli okurlarımıza eetikett’in yeni sayısını sunmaktan dolayı mutluluk duyar, bir sonraki sayımızda tekrar bir araya gelmek üzere...

Keyifli okumalar dileriz...

eetikett için tıklayın...

EKLENME TARİHİ 31 Ağustos 2023,

Sosyal Medyada Paylaş

Tüketici Birliği Federasyonu hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close