Whatsapp
Ticaret Bakanlığı’ndan, TRT Erzurum Radyosu ve Tüketici Birliği Federasyonu’na büyük ödül

Ticaret Bakanlığı tarafından bu yıl 26. kez verilen Geleneksel Tüketici Ödülleri’ni değerlendiren Tüketici Birliği Federasyonu (TBF) Genel Başkanı Mehmet Bülent Deniz; “Tüketici Birliği Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Erzurum Tüketici Hak Arama Derneği Genel Başkanı Nihat Altay’ın, TRT Erzurum Radyosu’nda yayınlanan Doğunun Sesi Tüketici Hakları programı, Radyo-Televizyon dalında ödüle lâyık görülmüştür” dedi.

 Tüketici Birliği Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Bülent Deniz konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştır:

 Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl çeşitli dallarda tüketici ödülleri verilmektedir. Bu yıl 26. kez verilen Geleneksel Tüketici Ödülleri Radyo-Televizyon dalında, TRT Erzurum Radyosu’nda düzenli olarak yayınlanan, Doğunun Sesi Tüketici hakları programı ödüle hak kazanmıştır.

 Tüketici Birliği Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Erzurum Tüketici Hak Arama Derneği Genel Başkanı Nihat Altay’ın uzman ve konuk olarak katkılarıyla gerçekleştirilen bu program, yapılan ölçümlere göre TRT Erzurum Radyosu’nun yayın alanı içinde en çok dinlenen programlar arasında yer almaktadır.

 Güncel tüketici sorunları ve tüketicilerin hak arama süreçlerine ilişkin hemen her konuda tüketicileri bilgilendirici içeriği ile ödüle hak kazanan bu yayının gerçekleşmesinde en önemli paydaş olan Tüketici Birliği Federasyonu’nun bu ödüle hak kazanmış olmasına ilişkin sevinç ve gururumuzu kamuoyu ile paylaşıyoruz. 2012 yılından bu yana tüketici hakları konusunda etkin ve yaygın çalışmaları ile ve ülkemizin en büyük tüketici örgütlerinden biri olan Tüketici Birliği Federasyonu’nun kazandığı bu ödülün, çalışmalarını destekleyici etkisi olacağı kuşkusuzdur.

 TRT Erzurum Radyosu ve TBF Genel Başkan Vekili ve Erzurum Tüketici Hak Arama Derneği Genel Başkanı Nihat Altay’ı kutluyor, ülkemiz için yapılan bu hizmet nedeniyle şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Mehmet Bülent Deniz

Genel Başkan

EKLENME TARİHİ 11 Ekim 2023,

Sosyal Medyada Paylaş

Tüketici Birliği Federasyonu hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close